Hakkımızda

İnsan Lopedi, Türkiye’de ve dünyada birçok farklı konuda bilgi edinmenizi sağlayan bir internet sitesidir. Geniş bir yelpazedeki konuları kapsayan site herkesin ilgisini çekebilecek içerikler barındırmaktadır.

Site, sağlık, teknoloji, eğitim, kültür, sanat, spor, seyahat gibi pek çok farklı alanda bilgilendirici içerikler sunar. Amaç merak edilen, çoğunlukla güncel konularda okuyuculara doğru ve güvenilir bilgiler sunarak onların bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Bunun yanı sıra, İnsan Lopedi’nin bir diğer özelliği de, kullanıcılarının da içerikleri paylaşabileceği bir platform olmasıdır. Bu sayede, herkesin farklı deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaşarak ortak bir bilgi havuzu oluşturması amaçlanmaktadır.

Sibel İmrol tarafından kurulan İnsan Lopedi, bilgiye kolay erişim sağlama konusunda oldukça etkili bir platformdur. Sitenin sunduğu içerikler, okuyucuların hayatını kolaylaştıracak ve bilgi sahibi olmalarına yardımcı olacaktır. İnsan Lopedi’nin bu özelliği sayesinde site, Türkiye’de çok sayıda takipçiye sahip olmuştur.

Sibel İmrol Kimdir?

1979 yılı doğumlu Sibel İmrol özel bir  eğitim kurumu olan  Bilge Nesil Akademi’de yöneticilik yapmaktadır. İki oğlu olan İmrol, gezmeyi, eğlenmeyi, yazmayı ve okumayı sevmektedir. Bunun yanı sıra okudukları hakkında düşünmek , tartışmak ve paylaşmak hayatında önemli bir yere sahiptir.

Kendine has el becerilerine sahip İmrol, ilgi ve yeteneğini el sanatlarına yansıtmıştır. Kendine özgü doğallık ve yaratıcıkla ürettiği eserlerini güncel olarak sosyal medyada paylaşmaktadır.

Hobilerini somut bir fikre dönüştürmek isteyen İmrol, kendisi gibi herkesin kullanabileceği bir platform kurmayı tercih ederek bilgi alışverişinin ve paylaşmanın önemiyle ilgili görüşlerini nihayetinde gerçekleştirmiştir.

Sibel İmrol, kariyerinde başarılı bir yönetici olarak çalışmaktadır. Kendisi, iş hayatında gösterdiği profesyonellikle takdir edilen bir isimdir. Yöneticilik mesleği gereği liderlik vasfını taşıyan İmrol, ekip çalışmasına önem vererek başarıya ulaşmayı hedeflemektedir.