İnsanlopedi

Süper Mario Boyama Sayfaları – 57 yeni boyama sayfası

Super Mario boyama

Renkli Super Mario boyama sayfaları seçkimizle kendinizi Mantar Krallığı’nın renkli dünyasına bırakın. Mario, Luigi ve Princess Peach gibi en sevdiğiniz karakterlerin yer aldığı 57 benzersiz sahnenin yer aldığı bu sayfalar, hayal gücünüzle hayata geçirilmeye hazır. Her yaştan sanatçı için mükemmel olan bu indirilebilir sayfalar, Mario’nun klasik maceralarını yeniden yaratmanız için tuvalinizdir. Sanat malzemelerinizi hazırlayın ve Super Mario’nun evrenine renk katmaya hazırlanın! 

Renkli Super Mario boyama sayfaları

Benzersiz 57 yeni Super Mario Bros. boyama sayfalarımız

Super Mario boyama 1

Mario, yüzünde sevinçli bir ifadeyle havadaki gizemli “?” bloklarına doğru enerjik bir şekilde atlarken, kabarık bulutlar, uzaktaki bir kale ve canlı bitki örtüsü onu çevreliyor.

Super Mario boyama 2

Heyecanlı bir Mario, yüzen sıcak hava balonlarının ve Mario dünyasından çeşitli yapıların bulunduğu çok katmanlı bir manzaranın önünde, gözleri yoluna odaklanmış halde havada süzülüyor.

Super Mario boyama 3

Coşkulu bir koşuyla tasvir edilen Mario, canlı ortamı çevreleyen klasik tuğla platformlar ve yeşil çözgü borularıyla bir “?” bloğunu parçalamak üzere.

Super Mario boyama 4

İkonik yeşil şapkasını takan Luigi, tepelerin ve uzakta patlayan bir yanardağın bulunduğu bayrak direğinden aşağı doğru süzülürken bir zafer anına yakalanıyor.

Super Mario boyama 5

Mistik bir iksir tutan Prenses Şeftali, Mario’dan ilham alan bitki örtüsüyle dolu yemyeşil bir bahçede zarif bir şekilde oturuyor ve kalesi, hilal şeklindeki ayın altında görkemli bir şekilde yükseliyor.

Super Mario 6

Dost canlısı dinozor Yoshi, sırtında benekli yumurtalarla dolu bir sepet taşırken çok mutlu görünüyor ve etrafındaki sahneyi minik, mutlu yaratıklar dolduruyor.

Super Mario boyama 7

Mario, “4” numaralı go-kartının direksiyonunu tutuyor ve rakipleri onu takip ederken pitoresk bir manzaranın içinden geçen bir pistte kararlı bir şekilde yarışıyor.

Super Mario boyama 8

Mario tenis oynuyor ve arka planda bulutlar görülürken raketini gelen tenis toplarına doğru yoğun bir şekilde sallıyor.

Super Mario boyama 9

Rosalina, arka planda bir Luma, bir yıldız evreni ve süper bir mantarla zarif bir şekilde duruyor.

Super Mario 10

Donkey Kong ve Diddy Kong, yoğun orman bitki örtüsüyle çevrili muzları mutlu bir şekilde yiyorlar.

Super Mario boyama 11

Donkey Kong ve Diddy Kong bir avuç muz tutuyorlar, daha küçük olanlar ise ortalıkta uçuşuyor.

Super Mario 12

Mario, klasik, ürkütücü bir karşılaşmada öfkeli avcı Boo’dan kaçar.

Super boyama 13

Mario ve Luigi, çevrelerindeki Mario evrenindeki yaratıklar ve nesnelerle birlikte mutlu bir şekilde zıplıyorlar.

Super Mario 14

Korkmuş bir Mario, yakınlarda mini bir Boo havada süzülürken Boo hayaletine bakıyor.

Super Mario 15

Yoshi merkezde duruyor, süslenmiş yumurta ve çiçeklerden oluşan desenli bir çerçeveyle çevrelenmiş ve oyunbazlık hissi veriyor.

Super Mario boyama 16

Sevimli, gülümseyen bir Koopa Troopa, arkadaşça bir maceraya hazır bir şekilde orada duruyor.

Super Mario 17

Mario’nun ikonik görünümünü yansıtan desenli bir çerçeveyle çerçevelenmiş, mutlu bir ifadeye sahip yüzünün yakın çekimi.

Super Mario 18

Mario, klasik çevresini tasvir eden tuğla bir arka planın önünde yüzü sevinçle dolu bir şekilde baş parmağını kaldırıyor.

Super Mario boyama

Mario neşeli bir sıçrayışta, güneşli bir gökyüzünün altında borular ve dağlarla dolu bir manzara önünde uçurtmayı kapıyor.

Super Mario 20

Hızla giden bir Mario, arka planda ilginç bir ev ve inişli çıkışlı tepelerle birlikte bir toz bulutunu kaldırıyor.

Super Mario 21

Öfkeli görünen bir Goomba meydan okurcasına duruyor; arka planda çöl kaktüsleri ve tuğla bloklar bir çöl sahnesini tasvir ediyor.

Super Mario 22

Kendine özgü mantar şapkası ve kaşlarını çatan öfkeli Goomba, Mantar Krallığı’ndaki görünmeyen bir düşmana saldırmaya hazır görünüyor.

Super Mario 23

Mario, ikonik tesisatçı kıyafetiyle, daha küçük yıldızlardan oluşan bir yağmurun ortasında yenilmezliğin sembolü olan Güç Yıldızı’na uzanırken sevinçten zıplıyor.

Super Mario 24

Mantar Krallığı’nın kahramanı Mario, kendinden emin bir gülümsemeyle, etrafındaki odada parıldayan yıldızlar sıralanırken gururla bir Güç Yıldızını işaret ediyor.

Super Mario 25

Koopaların Kralı Bowser, muzip bir gülümsemeyle ayakta duruyor; çivili kabuğu ve boynuzları, Mario’nun korkunç düşmanı statüsünü vurguluyor.

Super Mario 26

Yüzünde öfkeli bir ifade ve patlamaya hazır yanan bir fitil bulunan Bob-Romb, Mario’nun sıklıkla yaşadığı tehlikeli anları yakalıyor.

Super Mario 27

Chain Chomp geniş bir sırıtışla keskin dişlerini gösteriyor; ağır zinciri, bulunduğu yerden atlayıp Mario’ya meydan okumaya hazır olduğunu gösteriyor.

Super Mario 28

Büyük benekli mantar başlığıyla tanınan neşeli bir Kurbağa, sıçramanın ortasında yakalanır ve Mantar Krallığı sakinlerinin neşesini ve ruhunu yayar.

Super Mario 29

Mario, klasik bir Mario seviyesinin arka planında, altına saçılmış paraların olduğu bir kutudan sevinçle atlıyor.

Mario, zafer ve sihir hissi yayan daha küçük yıldızlarla çevrili, parlayan bir yıldıza uzanıyor.

Super Mario 31

Eğlenceli bir ifadeyle mantar tutan, maceraya hazır mutlu bir Yoshi.

Super Mario boyama 32

Prenses Şeftali, nezaket ve kraliyet yayan, sevgi dolu bir arka plana sahip bir kalbi taşıyor.

Super Mario 33

Mario serisinden, gizemli bir auraya sahip, havada süzülen 3 boyutlu bir soru bloğu.

Super Mario 34

Kurbağa, gözleri heyecanla parıldayan madeni paralarla dolu bir hazine sandığı bulur.

Super Mario 35

Yıldızlar ve mantar süslemeleriyle dolu bir sahnede Mario, Prenses Şeftali ve hayalet Boo.

Super Mario 36

Resimde Mario, oyundan Cat Mario olarak bilinen, kulakları ve kuyruğu olan bir kedi kostümüyle gösterilmektedir. İfadesi neşeli ve bir koşunun ortasındaymış gibi görünüyor.

Super Mario 37

Bu boyama sayfasında, Mario serisinden bir karakter olan Lakitu, kabarık bir bulutun üzerinde biniyor. Lakitu, gökyüzünde hızlı bir harekete hazır olduğunu gösteren gözlük takıyor

Super Mario 38

Mario ve Yoshi yan yana duruyorlar, ikisi de gülümsüyor. Yoshi, uzun dili ve iştahıyla tanınan Mario’nun dinozor arkadaşıdır; Mario ise geleneksel tesisatçı kıyafetini giyer.

Super Mario boyama 39

Mario, arka planda bir korsan gemisi, palmiye ağaçları ve tropikal bir ortamı çağrıştıran dağların bulunduğu bir kumsalda eğlenceli ve maceracı bir ifadeyle duruyor.

Super Mario 40

Resimde Mario, farklı boyutlardaki yıldızlarla çevrili, yıldızlı bir ortamda, elinde oyunlardaki yenilmezlik gücünü temsil eden büyük bir yıldızla gösteriliyor.

Super Mario 41

Mario bir go-kartta oturuyor ve Mario Kart’ın heyecanını yansıtan dağlar, bulutlar ve diğer yarışçılardan oluşan doğal bir arka plana sahip bir pistte yarışıyor.

Super Mario 41

Boyama sayfası, sizi renklendirmeye davet eden gülümseyen ve davetkar bir ifadeyle Mario’nun yüzünün yakın çekimini içeriyor.

Super Mario 42

Boyama sayfası, sizi renklendirmeye davet eden gülümseyen ve davetkar bir ifadeyle Mario’nun yüzünün yakın çekimini içeriyor.

Super Mario 43

Resimde Mario serisinden iki kurbağa karakteri görülmektedir. Büyük mantar kafaları var, mutlu yüzleri var ve el ele tutuşuyorlar, bu da arkadaşlık ya da dostluğu çağrıştırıyor.

Super Mario 44

Bu resimde, Donkey Kong ve iki küçük maymun da dahil olmak üzere, Donkey Kong serisinden üç karakterden oluşan bir grup, tamamı orman ortamında, farklı yüz ifadeleriyle gösterilmektedir.

Super Mario 45

Mario, macera hissi veren pervaneli bir uçakta tasvir edilmiştir. Arka planda bulutlar ve güneş görülebiliyor, bu da sakin bir gökyüzü arka planına işaret ediyor.

Super Mario boyama 46

Prenses Şeftali, mantar krallığının kraliçesi statüsünü vurgulayan, yıldızlarla çevrili, muhteşem ve nazik bir tavırla çizilmiştir.

Super Mario 47

Mario ve Prenses Şeftali birbirine yakın bir şekilde fotoğraflanmıştır; Şeftali, karakterler arasındaki bir sevgi anını temsil etmek için Mario’ya yanağından bir öpücük verir.

Super Mario 48

Abartılı derecede kaslı kollara sahip Mario’nun esprili bir tasviri, her zamanki karakter tasarımına eğlenceli bir dokunuş sunuyor.

Super Mario 49

Mario’yu kahramanca bir pozda gösteren, serideki çeşitli karakterlerin ve düşmanlar ve güçlendirmeler gibi unsurların ayrıntılı bir manzarada gösterildiği aksiyon dolu bir sahne.

Super Mario 50

Mario, klasik kırmızı ve mavi kıyafetiyle, atlamanın ortasında, yakınlarda dönen parlak bir güç yıldızı tarafından yakalanır. Arka planda bayraklı tuhaf bir kale, sırıtan bir hayalet ve gülümseyen bir palmiye ağacı görülebilirken, gökyüzünde neşeli bir güneş ve hilal şeklinde bir ay ile gündüz ve gece dönüşümlü olarak görülüyor.

Super Mario 51

İkonik kıyafetiyle arkadan çekilen Mario, sütunlarla ve büyük bir kubbeyle süslenmiş büyük neoklasik binaya bakıyor. Manzara inişli çıkışlı tepelerden, antik bir su kemerinden ve yerden bir borunun çıktığı dağınık kalıntılardan oluşuyor.

Super Mario 52

Her biri kendine özgü kırmızı şapka ve bıyıklara sahip iki Mario, çizgili bir sıcak hava balonuna biniyor. Güneş üzerlerine bakarken tepeler, bulutlar, roket gemisi ve spor toplarından oluşan bir manzara üzerinde yükseklerde süzülüyorlar.

Super Mario 53

Mario, çimenlik bir kıyıdaki deniz fenerinin yanında duruyor ve üstünde gülümseyen bir güneş var. Sahne, doğal ve mimari unsurların uyumlu bir karışımını oluşturan çeşitli bitkiler, dolambaçlı bir yol ve klasik binalar içeriyor.

Super Mario 54

Mario sessizce nehrin kenarındaki ahşap bir iskelede oturuyor ve uzaktaki kemerli bir köprünün üzerinde duran kaleye bakıyor. Mutlu bir balık sudan dışarı atlarken, üzerinde kabarık bulutlar gökyüzünde süzülüyor.

Super Mario 55

Mutlu bir Mario, tavşan kulaklı uçan figürler, yüzen bir mantar ve parıldayan yıldızlarla çevrili, eğlenceli bir pozda duruyor. Arka planda kaleye giden köprüyü ve dağ manzarasını görebilirsiniz.

Super Mario 56

Sevinçli bir Mario yere diz çöküyor ve üç fırça da dahil olmak üzere sanat malzemelerini tutuyor. Çevresinde, geometrik şekillerden oluşan bir gökyüzünün altında dağınık boya tüpleri, içinde bitki bulunan bir su kabı ve blok halinde bir palet yatıyor.

Super Mario 57

Mario, uzaktaki yemyeşil bir manzaraya doğru uzanan tuğlalı bir yolda kararlı bir şekilde yürüyor. Küçük, yuvarlak bir figür onu izliyor ve sahne çeşitli tropik bitkiler ve klasik bir sütunla dolu.

Exit mobile version