Yarın Yok , Ayşe Kulin

Yarın Yok , Ayşe Kulin

Yarın Yok, Ayşe Kulin’in 2023 yılında Everest Yayınları’ndan çıkan romanıdır. Roman, 2073 yılında geçmektedir. Buna bağlı olarak gezegenimiz bütün doğal kaynaklarını tüketmiştir. Takvimi sıfırlayan felaket bir savaş yaşamıştır. Bunun sonucunda hayatta kalan bir avuç insanın özverisiyle nihayet kalıcı bir barışa kavuşmuş bir gelecekte geçmektedir. Mira Merkez Şehir Devleti’nin en genç bilim kadınlarından biridir. Uzun zaman önce biyolojik bir silah olarak üretilmiştir. Tayro virüsünün formülünün peşinde zamanları aşan büyük bir serüvene atılır. Bu sırada hem aşkı ve dayanışmayı hem de soyağacında yer alan cesur kadınları tanır.

Roman, günümüzdeki sorunların olası sonuçlarına işaret eden, aynı zamanda kıymetini bilmediğimiz zenginliklerin altını çizen ve umudu asla bırakmamaya çağıran bir eserdir.

Kaynaklar


info

www.everestyayinlari.com/kitap/yarin-yok-ayse-kulin/452906#:~:text=Aradan geçen zamanda gezegenimiz bütün,yine bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
www.kitapyurdu.com/kitap/yarin-yok/648980.html#:~:text=Ayşe Kulin’den bugün hafife,asla bırakmamaya çağıran bir roman.

Yarın Yok, eleştirmenler tarafından olumlu karşılanmıştır. Roman, sürükleyici kurgusu, güçlü karakterleri ve mesajı ile övülmüştür.

İşte Yarın Yok hakkında bazı eleştiriler:

“Yarın Yok, Ayşe Kulin’in en iyi romanlarından biri. Sürprizlerle dolu bir macera, güçlü karakterler ve çarpıcı bir mesaj.”

– Hürriyet Gazetesi

“Yarın Yok, Ayşe Kulin’in kaleminin gücünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu roman, sizi düşündürecek, heyecanlandıracak ve umutla dolduracak.”

– Sabah Gazetesi

“Yarın Yok, günümüz dünyasına dair önemli bir uyarı. Ayşe Kulin, bu romanıyla bize, geleceğimizi kurtarmak için elimizden geleni yapmamız gerektiğini hatırlatıyor.”

– Milliyet Gazetesi

Related Posts