Lezzet ve Gezi Tutkunları İçin

Burçin Memişoğlu İnaç

Bir Gurme Gördüm Sanki

Burçin Memişoğlu İnaç kimdir ?

https://www.instagram.com/reel/CfHL3UIlmE5/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.instagram.com/birgurmegordumsanki

Deneyim Bloğu Bir Gurme Gördüm Sanki

Bir gurme gördüm sanki ” Deneyim bloğu olarak bize yemek ve gezi rehberi oluşturmaktadır. Bu blog yeni deneyimler arayanlara, ,yemek ve seyahatler için sıcak ve samimi önerileriyle bir kaynak oluşturmuştur. Hafızalarımızda kalacak türden şeyleri paylaşmak sayfanın tutkusudur diyebiliriz. Bu sayfada, sıcak ve samimi tarzıyla ,gezerek deneyimlediği yerleri ve lezzetli yiyecekleri paylaşmaktadır. Yeni restoranlar keşfederken ve seyahat ederken yediği yemekleri sizlere de hissettirecek fotoğraf ve videolar paylaşmaktadır. Instagram sayfasında onunla birlikte yemek ve eğlence dünyasına dalabilirsiniz. Sizleri bu sayfanın yeme-içme maceralarına davet ediyorum. Ve umarım sayfayı takip ederek keyifli vakit geçirirsiniz.

Sıcak ve Samimi Tarzıyla Hayatımızda yer alan İnaç Kimdir ?

Kendisi güzellik yarışması ile güzelliği konusunda ün kazanmıştır.

Daha sonra oyunculuk ve mankenlik kariyerine adım atan İnaç, tanınmış birçok dizide halen rol almaktadır.

Burçin Memişoğlu İnaç
Burçin Memişoğlu İnaç

İzmirli olan İnaç , şu anda İstanbul’da yaşamaktadır. 30 Nisan 2016 tarihinde Sinan İnaç ile evlenmiştir. Ayrıca, bir pati severdir ve hayvan hakları konusunda aktif çalışmalar yapmaktadır. Diğer bir özelliği de excel canavarı olarak bilinmesidir.

Ve Son zamanlarda samimi ,içten eğlenceli yönleriyle yeni bir projeye imza atmıştır. Bir gurme gördüm sanki projesi ile birlikte, hem yemek kültürüne hem de seyahat tutkunlarına eğlenceli yönleriyle hitap etmiştir. Sizleri de tanımaya davet ediyorum.

Burçin Memişoğlu İnaç
Burçin Memişoğlu İnaç

Related Posts